Adapter zavore SHIMANO SM-MA-F203P/Z
Prejšnja cena: 11.00
(22% DDV)
Najnižja cena v 30 dneh: 11.00
Na zalogi
Na zalogi
Šifra: KSMMAF203PZA
Stanje zaloge:
Online
Fizična trgovina Lj. BTC Argentinska
Za naročilo oddano do 14. ure predvidena dostava: Četrtek, 14.05.2026
Adapter zavore SHIMANO SM-MA-F203P/Z za direktno pritrditev na Marzocchi vilice – razmak med vijaki za pritrditev 74mm. Za montažo 203mm rotorja če je tovarniško vpetje na vilici PM 180mm.
  • kompatibilno z Marzocchi vilicami z 20mm osmi (IS2000 Standard)
  • za montažo prednje zavore
  • PM pritrditev – razmak med luknjami 74mm
  • za 203mm rotor